Ma nezz bas mi se svido vibe do pola epizoda onaj starinski setting, al kad je dio doso u kucu od joja nekako je sve postalo providno i ofucano, ko da citam pepeljugu samo umjesto princeza nabildani momci xd
Hahahahahhahaha nisi mogao bolje rec ahhahshshhshshdieisioslkxbrusshjdvb probaj bar zavrsit prvu sezonu jer nakon 7 epizoda ja mislim prelazi na part 2 sa boljim Jojem i solidnim villainom :D
xd a nez vec sam si spoilo kako zavrsi prvi dio ono jojo umre drzi glavu onog lika u ruci, nako fora mi je to sto idu historijski kroz citavu lozu jojoa al et vidicu, probam bar do desete
ipak, ne rece mi isplati li se cekat boku no hero anime da se jos nakupi? jesul sezone s cliffhangerima ko AoT il su normalni zavrseci da mos ostavit i ponovo pocet gledat de si stao nakon godinu dana bez da si totalno sve pozaboravljo de sta kako?
Comments on Profile Post by Deleted member 527